Menu Zavřeno

v apartmánech Podhorama.cz, které Vám nabízejí příjemné ubytování v nových, prostorných, moderních apartmánech. Tato lokalita nabízí celoroční vyžití pro lyžaře, běžkaře, cyklisty, turisty i rodiny s dětmi. V létě můžete relaxovat na prostorné slunečné terase či balkónu a poslouchat bučení krav z okolních kopců. Děti se mezitím vydovádí na dětském hřišti, proběhnou po místních loukách či mohou prozkoumávat taje nedalekého lesa.

Poloha apartmánů je ideální výchozí místo pro Vaše výlety. Z údolí pod apartmány (cca 7 min. pěšky) je možné nastoupit do cyklobusů a nechat se vyvézt až pod Praděd, kde začíná pravá horská euforie s kouzelnými výhledy. Pro milovníky přírody je v okolí nespočet nádherných míst, ze kterých se tají dech a v každém ročním období nabízejí nové a nové pohledy.

V zimě je možné kousek od apartmánu nastoupit do bílé stopy na Jesenickou magistrálu nebo vyzkoušet 600m vzdálený skiareál Čerťák. Na průzkum ostatních sjezdovek Vám autem  stačí 5 minut do Karlova pod Pradědem nebo  7 minut na Kopřivnou.